Zasady współpracy

Cennik określa ceny przy płatności za pobraniem u klienta.

Upusty od cen podanych w cenniku:

  • 3% zapłata wg faktury pro-forma przed wysyłką;
  • 6% zaliczka 100% przed rozpoczęciem realizacji zamówienia;

Standardowo towar dostarczamy na koszt odbiorcy, poprzez FedEx, za pobraniem lub po zapłacie wg faktury PRO FORMA.

Warunki kredytowe wyłącznie npdst. umowy o współpracy

Zamówienia składać należy pocztą lub e-mailem.

Do zamówienia dołączyć należy upoważnienie do wystawienia faktury VAT bez podpisu odbiorcy oraz kopie dokumentów firmowych.

Projekty należy dostarczać e-mailem. Pliki o objętości powyżej 15 MB, wyłącznie na nośniku elektronicznym (CD-R, pendrive) – sformatowanym na komputer PC.

Formaty zapisu plików:

  • wektorowe – najlepiej Corel Draw do wersji X4 (wszystkie teksty powinny zostać zmienione na krzywe, kolory powinny zostać opisane wg skali Pantone, w przypadku braku możliwości opisu kolorów bezwzględnie prosimy dołączyć wydruk lub próbki kolorów w postaci drukowanej);
  • bitmapowe – najlepiej TIFF CMYK 300 dpi w rozmiarze 1:1;

Dla agencji reklamowych korzystne warunki współpracy (upusty).

Dla drukarni, możliwość wykonywania usług z powierzonych druków.

Drukarnia nie ponosi odpowiedzialności za kolorystykę wydruków, o ile klient nie dostarczył lub nie zamówił próbnego wydruku (proof), nie podał kolorystyki wg wzornika Pantone, bądź nie zamówił próbnego egzemplarza.

O ile klient wyraźnie nie zastrzeże projektu, zdjęcia produktu mogą być przez firmę Mazgraf wykorzystywane na stronach internetowych oraz w celach marketingowych.

Aby otrzymywać nasz firmowy biuletyn zawierający informacje o nowościach i ważnych wydarzeniach, a także o wszystkich akcjach promocyjnych, prosimy zarejestrować się na naszej stronie.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

Dodaj komentarz